واتس اپ ما

دورس ملانژ

رنگ:

سایز:

زمان ارسال :
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
درباره محصول

پارچه دورس می تواند انتخاب مناسبی برای دوخت انواع لباس زمستانی و جایگزینی برای پارچه های پشمی گران قیمت باشد. ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی در تولید این محصولات موجب شده تا ویژگی کیفی آنها تا حد قابل توجه ای افزایش یابد.
یکی از الیاف بکار رفته در تولید و تهیه پارچه دورس ضخیم، الیاف های طبیعی پنبه هستند. تمام ویژگی های پنبه مانند جلوگیری از عرق کردن بدن، عدم نفوذ سرما، عدم ایجاد حساسیت و گردش هوا در لباس های دوخته شده از این پارچه به چشم می خورد.
از سوی دیگر استفاده از الیاف های مصنوعی مانند لاکرا و پلی استر در تولید موجب شده تا ویژگی های مانند ثبات رنگ، وزن سبک، قابلیت شستشوی آسان و همچنین عدم نیاز به اتوکشی لباس ها در این محصولات دیده شود.
یکی از بهترین انواع پارچه دورس نوع دو نخ آن است که در بازار داخلی و شرکت های تولیدی لباس نیز کاربردهای متعددی دارد. پارچه دورس دو نخ درجه یک از ترکیب سی درصد الیاف پنبه ای و هفتاد درصد الیاف پلی استر تشکیل شده است که برای دوخت شلوار و سوییشرت بچه گانه ورزشی بهترین انتخاب خواهد بود.
توجه کنید که در فرآیند تولید می توان به جای الیاف پلی استر از نوع دیگری از الیاف های مصنوعی به نام لاکرا نیز استفاده نمود که کیفیت و کارآیی بالایی دارند.

عملیات:
M+S
متراژ:
-
عرض:
90
افزودن نظر

محصولات مشابه