دورس پنبه 1.30 لاکرا پشت فلامنت ( گلکسی مشکی )

قیمت: 5,600,000 تومان
هر طاقه = 20 کیلو
تعداد:
افزودن به سبد خرید

بافت پارچه دورس گلکسی ملانژ دورس می باشد که از ترکیب نخ پنبه و ملانژ تولید شده است و برای تولید شلوارهای گرمکن، انواع سوییشرت و اسلش استفاده می شود اگر در تولید پارچه دورس از نخ پنبه و فلامنت استفاده شود به آن پارچه دورس گلکسی می گویند.

پارچه دورس به دو صورت دو نخ و سه نخ تولید می شود که نمونه دوم به دلیل این که ضخامت بیشتری نسبت به نمونه اول دارد برای تولید سوییشرت کاربرد دارد پارچه های دورس در رنگ های مختلفی تولید می گردند و شما می توانید مطابق با سلیقه خود آن ها را خریداری نمایید.

پارچه های دورس جزو پارچه های گرد بافت می باشند که به وسیله نخ های مختلفی مانند پنبه، ملانژ، فلامنت و اسپان بافته شده اند به همین دلیل با نام های مختلفی مانند پارچه دورس گلکسی، دورس پنبه، دورس ملانژ و… شناخته می شوند.

پارچه دورس اگر با نخ لاکرا بافته شده باشد حالت کشسانی دارد و به آن پارچه دورس لاکرا می گویند برای تولید شلوار و بلوز می توانید از پارچه دورس پنبه استفاده کنید پارچه دورس سه نخ برای تولید پوشاک زمستانه استفاده می گردد.

شما با نگاه کردن به پشت پارچه می توانید نوع پارچه دورس را تشخیص دهید به عنوان نمونه پارچه دورس گلکسی پشت آن دارای نخ فلامنت می باشد اما پارچه دورس پنبه ای پشت آن از نخ پنبه بافته است برای تولید لباس کودک می توانید از پارچه دورس گلکسی رنگ روشن استفاده نمایید.

متراژ:
1.70
عرض:
110

افزودن نظر