دورس پنبه 1.30 لاکرا ( رنگی )

قیمت: 24,000,000 تومان
هر طاقه = 20 کیلو
تعداد:
افزودن به سبد خرید

پارچه دورس چیست؟

پارچه های دورس مخصوص سوییشرت، هودی و اسلش دارای یک بخش داخلی نرم و لطیف می باشند، که مهمترین شاخص این پارچه ها به حساب می آید. کیفیت از مهمترین ارکان این پارچه بوده، تا آنجا که حتی با گذشت زمان و استفاده، پارچه لباس همچنان فرم اصلی خود را حفظ می نماید. این پارچه ها همیشه برای ما حس نوستالژیک شروع فصل سرما را دارند. در سال های قدیم بیشتر حالت ساده ای از این پارچه ها در تولید لباس های پاییزه و زمستانی استفاده می شد ولی امروزه انواع چاپ خورده از این پارچه ها در تولید انواع بلوز، سوئیشرت و هودی استفاده می شود، ضمن آنکه طرفداران خاص خود را نیز دارا می باشند. پارچه دورس پنبه و پارچه دورس ملانژ از محبوب ترین انواع این پارچه به حساب می آیند.

پارچه دورس کدام است؟

ظاهر بیرونی پارچه های دورس همانند دیگر پارچه های گردباف است. این پارچه ها ضخامت بیشتری نسبت به دیگر پارچه های گردباف پودی دارند. اما در بخش داخلی این پارچه ها کرکی شکل هستند . این حالت کرکی شکل دقیقا همام چیزی است که پارچه های دورس را از انواع پارچه های فرنچ تری که دارای یک سری حلقه در بخش داخلی می باشد، مثتثنی می کند.

با خار زدن در راستای خواب پارچه و برش زدن، ساختار پرزی شکل در پارچه های دورس ایجاد می شود. این فرایند معمولا توسط سیم های خار زنی و یا سندبلاست بر روی پارچه اعمال می شود. این نوع پارچه ها معمولا از پنبه، پلی استر، ترکیب این دو و به همراه مقدار کمی لاکرا برای انعطاف پذیری و همینطور بازگشت پذیری پارچه تولید می شوند.

متراژ:
1.80
عرض:
170

افزودن نظر