یکرو ملانژ لاکرا ( اسپرت )

قیمت: 7,200,000 تومان
هر طاقه = 20 کیلو
تعداد:
افزودن به سبد خرید

ویژگی پارچه ملانژ

نخ هایی که در تولید و ساخت پارچه های ملانژ استفاده می‌شوند از معروف به نخ ملانژ هستند که دارای ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های بی‌شماری در صنعت نساجی و تولید انواع پارچه دارند، نخ های ملانژ از نگ سیاه و تیره شروع می‌شوند و به سمت رنگ طوسی و طوسی روشن تغییر می‌کنند.
ولی با پیشرفت علم در تکنولوژی های جدید از رنگ های بیشتری در تولید بهتره می‌برند، پارچه های ملانژ به علت استفاده از همچین رنگ های خاصی دارای نام و شهرت خاصی هستند که آن‌ها را از دیگر پارچه ها متمایز می‌کنند.

در تولید پارچه ملانژ ترکیب نخ طبیعی و مصنوعی بکار رفته است که پس از بافت هر دو نخ آن را رنگ می‌کنند و به دلیل اینکه نخ مصنوعی نسبت به نخ طبیعی کمتر رنگ را به خود می‌گیرد رنگ نخ تیره و روشن می‌شود که پارچه ملانژ را به وجود می‌آورد. بعضی از افراد گمان می‌کنند که قیمت پارچه های ملانژ بالا می‌باشد که در واقع پارچه‌های ملانژ به دلیل پایین بودن قیمتشان جزء پارچه های محبوب می‌باشد و در صنعت پوشاک جزء پارچه های پر کاربرد می‌باشد.

کاربرد پارچه ملانژ

پارچه های ملانژ بیشتر در لباس های گرم و ورزشی کاربرد دارد اما در دوخت و تولید بسیاری از لباس های دیگر نیز کاربرد دارد که عبارتند از: تی شرت، لباس های خانگی و سویشرت، پارچه تریکو ملانژ جزء پارچه هایی است که برای همه سنین کاربرد دارد.

آن‌ها به صورت یک رو که در مدل های راحت و نازک مثل تاپ و تی شرت کاربرد دارد، دورو که در لباس های گرم و ورزشی و نسبتا ضخیم کاربرد دارد، دورس که در لباس های پشت کرک دار مناسب گرمکن و اسلش کاربرد دارد و فانریپ که مناسب لباس های ورزشی، پیراهن و تیشرت می‌باشد، وجود دارد و به دلیل وجود نخ پلی استر در پارچه های ملانژ باعث درخشندگی و شفافیت رنگ این مدل پارچه شده است که برای خانم ها جذاب می‌باشد و بیشترین مخاطب خرید این مدل پارچه ها خانم ها می‌باشند.

متراژ:
1.80
عرض:
115

افزودن نظر