یکرو پنبه مولینه

قیمت: 37,200,000 تومان
هر طاقه = 20 کیلو
تعداد:
افزودن به سبد خرید

پارچه های ملانژ مولینه یکی از انواع پارچه های تریکویی می باشد. پارچه های ملانژ مولینه بیشتر برای دوخت لباس ها و گرم کن هایورزشی و شلوار های اسلش و لباس های زمستانی کاربرد دارد.

پارچه های ملانژ در واقع به دلیل نوع رنگ آمیزی پارچه به این نام، نامگذاری شده اند. از آنجایی که پارچه های تریکو صد در صد پنبه نیستند و ترکیبی از الیاف مصنوعی و پنبه هستند. پارچه تریکو ملانژ هنگام رنگ آمیزی به دلیل ناخالص بودن جنس نخی که پارچه از آن بافت شده و وجود الیاف مصنوعی در آن هنگام رنگ آمیزی پارچه به پارچه یک رنگ تیره و روشن و دو رنگ به بافت و نمای پارچه می دهد. پارچه های ملانژ خود شامل انواع مختلفی می باشد که ملانژ مولینه از این جهت به این نام شناخته شده است که با استفاده از فناوری های پیشرفته به پارچه خاصیت ضد لک می دهد و از جذب آب و رطوبت موجود در محیط به پارچه جلوگیری می کند.

پارچه های ملانژ مولینه در رنگ های طوسی، سفید، مشکی و …تولید می شود و به دلیل داشتن پنبه در بافت پارچه بسیار مناسب فصل سرما می باشد  و به خوبی گرما را در خود حفظ می کند. قیمت پارچه مولینه با توجه به ویژگی هایی که در کارخانه تولید پارچه به آن اضافه یا کم می کنند متفاوت و در یک گستره خاصی نوسان دارد.

متراژ:
2.70
عرض:
122

افزودن نظر
محصولات مشابه