دورس پنبه ( مولینه )خار خورده ( مردانه )

قیمت: 25,600,000 تومان
هر طاقه = 20 کیلو
تعداد:
افزودن به سبد خرید

در سطح کشور پارچه ملانژ در انواع مختلفی به فروش می رسد که یکی از بهترین نوع آن مولینه می باشد. این پارچه  از ۴۰ درصد پنبه و ۶۰ درصد پلی آستر ساخته شده است. یعنی نخ های به کار رفته در این پارچه پنبه و پلی آستر می باشد.
پارچه مولینه همان پارچه های با نخ های رنگی می باشد. این نوع پارچه به دلیل حالت رنگ ملانژ کمی ابرو بادی یا راه راه می باشد و رنگ یکدستی ندارد همین موضوع باعث جذابیت آن شده است.
به دلیل وجود پنبه در این نوع پارچه باعث شده که نرم، با دوام و ایستادگی خوبی داشته باشد. اکثر پارچه های ملانژ رنگ طوسی، ذغالی و خاکستری دارد اما پارچه مولینه به دلیل تنوع در رنگ آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
این پارچه در مدل تک و دو رو برای لباس های نازک مثل، تاب و شلوارک، شلوار، تی شرت، دامن و… استفاده می شود و مدل دورس آن برای لباس های گرم و زمستانی مثل، گرمکن ها، لباس ورزشی، سویشرت و… استفاده می شود.
نخ های به کار رفته در این پارچه از بهترین کیفیت بر خور دار می باشد زیرا کشور ما جز تولید کنندگان برتر نخ در جهان است و به همین دلیل متقاضی زیادی از سراسر کشور برای صادرات نخ دارد.
پارچه ملانژ معمولا حالت کشی در خود دارد و باعث می شود که بدن احساس راحتی در آن داشته باشد و به راحتی دوخته می شود. به دلیل وجود الیاف پنبه در نخ پارچه مولینه بسیار مناسب برای دوخت لباس کودکان می باشد و با رنگهای شادی که دارد باعث نشاط می شود.

پارچه مولینه قیمت بسیار مناسبی نیز دارد و به همین دلیل از گزینه های اصلی خریداران می باشد.

متراژ:
1.90
عرض:
105

افزودن نظر
محصولات مشابه