آنچه در مورد پارچه اسپان لاکرا میبایست بدانید!

خلاصه

به دلیل وجود لاکرا در الیاف پارچه اسپان این پارچه حالت کشی بسیار زیادی داشته و بافت بسیار نرمی دارد و در مورد الیاف آن باید بگوییم که شاید تا حال نشنیده باشید و آن این است که اسپان نام دیگر پلی استر است یعنی در واقع این دو الیاف یکی هستند. این محصول را معمولا برای تی شرت ها و لباس های راحتی منزل مورد استفاده قرار می گیرد و روز به روز علاقه مندان به

۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۱ آبان
5360بازدید
آنچه در مورد پارچه اسپان لاکرا میبایست بدانید!

آیا تاکنون پارچه اسپان لاکرا را مشاهده کرده اید و آگاهید که چه مشخصاتی فنی داشته و اطلاعاتی در باره اینکه می توان برای چه نوع لباس هایی مورد استفاده قرار گیرد، دارید؟ و یا به دنبال پارچه کشی می گردید که امکان چاپ روی آن را داشته باشد و هر طرحی را که نیاز داشتید با شفافیت و کیفیت برای شما محیا کند؟
پارچه تریکو را می توان، یکی از گسترده ترین انواع منسوجات قلمداد کرد، که هر نمونه ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که نام بردن همه آنها تقریبا غیر ممکن بوده و به سختی می توان اسم تمام نمونه های آن را لیست کرد به طوری که حتی یک دانه هم از یادمان نرود.


کاربرد پارچه تریکو اسپان لاکرا


به دلیل وجود لاکرا در الیاف پارچه اسپان این پارچه حالت کشی بسیار زیادی داشته و بافت بسیار نرمی دارد و در مورد الیاف آن باید بگوییم که شاید تا حال نشنیده باشید و آن این است که اسپان نام دیگر پلی استر است یعنی در واقع این دو الیاف یکی هستند. این محصول را معمولا برای تی شرت ها و لباس های راحتی منزل مورد استفاده قرار می گیرد و روز به روز علاقه مندان به این پارچه بیشتر از پیش می شود، دلیل این علاقه این بوده که پارچه تریکو اسپان لاکرا بسیار ارزان است و قابیلت چاپ را داشته و این دو موضوع باعث شده طرفداران زیادی به خود جذب کند.

 

کاربرد پارچه تریکو اسپان لاکرا

 


آیا می توان روی پارچه اسپان لاکرا کار چاپ انجام داد؟


امروزه به دلیل ورود دستگاه های چاپ پیشرفته و به روز دنیا در ایران، چاپ روی پارچه را می توان با کیفیت بسیار بالایی انجام داد و از شفافیت و واقعی به نظر رسیدن آن لذت برد به همین دلیل، توجه بسیاری از تولید کنندگان پوشاک به تهیه پارچه های کشی که بتوان بر روی آن چاپ نمود جلب شده است، لذا می توان گفت این پارچه را با هر نوع طرحی که مد نظر شما باشد می توان چاپ کرده و به پوشاک تبدیل کنند.


خرید پارچه تریکو اسپان


خرید پارچه اسپان لاکرا توسط واحدهای تولیدی برای دوخت انواع البسه همانند انواع گرم کن ها و لباس های ورزشی صورت می‌گیرد. تولید و عرضه انواع پارچه تریکو اسپان با مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه در کارخانه‌های بزرگ کشور انجام می‌پذیرد. مهمترین خصوصیتی که این نوع پارچه به وسیله آن از دیگر پارچه‌ها قابل تمایز است، خاصیت کشسانی آن می‌باشد. این محصول از الیاف مصنوعی بافته می‌شود. فروش پارچه لاکرا بیشتر به منظور تهیه لباس‌های زنانه به کار می‌رود. مقاومت بالا و تنوع رنگ و عدم از دست دادن کیفیت اولیه پس از شست و شو مهمترین خصوصیت این الیاف می‌باشند. به موجب این امر بسیاری از افراد لباس‌هایی از این جنس را بر انواع البسه دیگر که از نخ‌های متفاوتی می‌باشند ترجیح می‌دهند.

محصولات بیشتر:


⭐⭐⭐⭐⭐

خرید بهترین پارچه یکرو اسپان لاکرا

⭐⭐⭐⭐⭐


 

 

انواع پارچه تریکو اسپان لاکرا

 


مشخصات فنی پارچه تریکو اسپان لاکرا


افرادی که به دنبال نوع خاص از پارچه تریکو هستند، خرید نوع اسپان لاکرا آن بهترین گزینه پیش روی می‌تواند باشد.
مهمترین مشخصات این الیاف عبارت است از:
• خاصیت کشسانی و قابلیت ارتجاعی بسیار زیاد
• مقاومت بالا
• تنوع در رنگ های بکار رفته
• عدم چین و چروک پس از شستن
• مقرون به صرفه
• نرمی و لطافت بالا برای دوخت انواع جوراب، لباس زیر و همچنین البسه ورزشی
پوشیدن لباسی که از پارچه تریکو تهیه شود، دست کم توسط هر فرد در طول زندگی او تجربه شده است. احساس راحتی که در هنگام استفاده از این لباس‌ها به فرد دست می‌دهد، عاملی قوی برای تشویق آنها به خرید این اجناس می ‌اشد.

 

بایگانی فروش پارچه اسپان لاکرا


بایگانی‌های محلی مختلفی برای ذخیره و نگهداری وسایل و اطلاعات در یک حوزه کاری وجود دارد. دسته‌ای از این بایگانی مربوط به اطلاعات فروش می‌شود. اطلاعات مربوط به فروش پارچه اسپان لاکرا در بایگانی‌های مخصوص جمع‌آوری و در مواقع لزوم به آنها مراجعه می‌شود.
پارچه‌های اسپان لاکرا گروهی از پارچه‌های پر طرفدار هستند که با استفاده از آنها به دلیل قیمت مناسب در سال‌های اخیر افزایش یافته است. مراکز مختلف خرید و فروش پارچه اسپان لاکرا عرضه‌کننده متراژهای مختلف از این پارچه می‌باشند. همچنین عرضه این کالا هم به صوت عمده و هم به شکل جزئی صورت می‌گیرد.
اطلاعات این بخش نیز در بایگانی‌های آن نگهداری می‌شود. این اطلاعات در ارتباط با میزان خرید و فروش پارچه هستند. این امر به ویژه برای تولیدکنندگان و عمده‌فروشان بسیار ضروری و حیاتی است و برای مراجعات بعدی نیز از آنها استفاده می‌شود.

 

مهمترین کاربردهای پارچه اسپان لاکرا


خاصیت کشسانی و انعطاف بالای پارچه‌های اسپان لاکرا مهمترین دلیل برای خرید لباس‌هایی است که از این الیاف تولید می‌شوند. این دو عامل سبب می شوند که بتوان بسیاری از البسه راحتی را با استفاده از این الیاف مصنوعی تهیه نمود.
لاکرا پارچه‌ای است که قابلیت ترکیب با پنبه و یا پلی استر را داشته و از ترکیب آنها نوعی پارچه با مقاومت بالا تهیه می‌شود. قیمت پارچه لاکرا نیز عامل دیگری برای میزان فروش بالای آن می‌باشد. قیمت این پارچه به صورت عمده بسیار مقرون به صرفه برای تولید کننده تمام می‌شود.
برای خرید انواع منسوجات برگرفته از پارچه تریکو اسپان لاکرا می‌توانید با استفاده فروشگاه اینترنتی فروش پارچه تریکو امیداز جدیدترین محصولات را مشاهده نموده و خریداری نمایید

 

 

پارچه اسپان لاکرا

آنچه در مورد پارچه اسپان لاکرا میبایست بدانید!